Vadošā traumatoloģijas-ortopēdijas klīnika Baltijā

+371 6714 4013

Saulgriežu laiks

Šodien, 21. jūnijā diena ir visgarākā un nakts – īsākā. Savukārt īsi pēc pusdienas laika – plkst. 12.13 sāksies astronomiskā vasara. Mūsu senči šo godājuši kā Saulgriežu laiku. 

Lai kurā dienā – šodien, vai dažas dienas vēlāk – 23. jūnijā esam ieraduši veikt mums zināmos rituālus un ugunskura kuršanu, jaunu rītausmu gaidot – daba – tik ziedoša, bagāta un mūžgudra – līgos un svinēs ar mums.

Lai izdodas izjust un piedzīvot Saulgriežu enerģiju, spēku un viedumu!


Jūs varētu interesēt

Cīpsla ar sengrieķu varoņa vārdu (audio)

Ahilleja cīpslas plīsums – kādos apstākļos tas notiek? Sportisku, vai mazāk sportisku cilvēku trauma? Vai pēc Ahilleja cīpslas plīsuma var pastaigāt? Vai veidojas zilums? Kādēļ, gūstot šo traumu, traumatologs, ortopēds jāapmeklē pēc iespējas ātrāk?
Lasīt visu

Pēc prestižām, ilgām mācībām ārzemēs zināšanas pārved mājās – kāpēc?

Jauni ārsti un speciālisti brauc mācīties vai stažēties uz ārzemēm. Tostarp arī mūsu klīnikas fizioterapeite, sertificēta manuālās terapijas speciāliste Elīna Bergmane pēc piecu gadu starptautiskām mācībām Polijā un Vācijā pārvedusi šīs zināšanās mājās, lai strādātu Latvijā.
Lasīt visu
SIA ''ORTO Klīnika’’ 26.01.2023. noslēdza ar LIAA līgumu Nr. SKV-TL-2023/9 par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram