Vadošā traumatoloģijas-ortopēdijas klīnika Baltijā

+371 6714 4013

ORTO Klīnikas ārsti – Latvijas olimpiešu medicīnas komandā (video)

ORTO Klīnikas ārsti jau gandrīz 20 gadus ir Latvijas Olimpiskās vienības oficiālais sadarbības partneris. Klīnikas traumatologi, ortopēdi konsultē, ārstē un operē mūsu valsts izcilākos sportistus. Veiksmīga operācija ir priekšnoteikums turpmākiem sportista panākumiem.

Kādam jābūt ārstam, lai varētu strādāt ar olimpiešiem? Ko augsta līmeņa sportisti (Artūrs Plēsnieks svarcēlājs  Kārlis Pauls Lasmanis 3X3 basketbolists Mārtiņš Pļaviņš pludmales volejbolists) domā par sāpēm? Kā viņi tiek galā ar traumām un operāciju nepieciešamību?

FOTO: LOV/Mikus Kļaviņš


Jūs varētu interesēt

Lai bērnu un jauniešu sports būtu mazāk traumatisks!

Jēkabs Grinbergs ORTO Klīnikas sporta diagnostikas speciālists un Latvijas Basketbola savienības vadība šonedēļ tikās ar apdrošināšanas kompānijas Balcia pārstāvjiem, kuri ienāk Latvijas tirgū ar izteikti sociālu projektu – aktualizējot tēmu par jauniešu traumatismu sportā.
Lasīt visu

Publicē pētījumu prestižā pasaules medicīnas žurnālā – rezultāti vērtīgi ceļa locītavas artrozes pacientu ārstēšanai

Jūlijā ORTO Klīnikas ārstu kopīgi veidots raksts publicēts vienā no prestižākajiem un citējamākajiem pasaules traumatloloģijas, ortopēdijas zinātniskajiem žurnāliem Journal of orthopaedic surgery and research. Publikācija analizē divu gadu garumā ORTO Klīnikā vāktus un salīdzinātus datus par PRP un kortikosteroīdu injekciju ilgtermiņa ietekmi vidēji smagas ceļa locītavas artrozes ārstēšanā.
Lasīt visu
SIA ''ORTO Klīnika’’ 26.01.2023. noslēdza ar LIAA līgumu Nr. SKV-TL-2023/9 par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram