Vadošā traumatoloģijas-ortopēdijas klīnika Baltijā

+371 6714 4013

ORTO klīnikā notiek pirmā Latvijas traumatologu, ortopēdu diskusiju kluba sēde (05.12.2017.)

30. novembrī notika pirmā ORTO klīnikā rīkotā Latvijas traumatologu, ortopēdu diskusiju kluba sēdē. Tajā piedalījās gan pieredzējuši speciālisti no dažādām Rīgas un Latvijas slimnīcām, gan topošie ārsti – traumatologi, ortopēdi rezidenti.

Daļu kluba pasākuma aizņēma zinātniskas prezentācijas par audu bioloģiju, ko bija sagatavojusi Olga Koroļova, LU Anatomijas un histoloģijas katedras asociētā profesore, kā arī divas šauri profesionālas prezentācijas par meniska anatomiju un biomehāniku un meniska šuvēm, par kurām runāja ORTO klīnikas traumatologi, ortopēdi Andrejs Peredistijs un Andrejs Finogejevs. Līdztekus lekcijām  dalībnieku vidū risinājās diskusijas un pieredzes apmaiņa, kas arī bija viens no pasākuma rīkošanas galvenajiem mērķiem – radīt profesionālu platformu, kuras vērtība ir profesionālā mijiedarbībā.

Traumatologu, ortopēdu diskusija kluba idejas autors un organizators Andrejs Peredistijs iecerēji šādas profesionāļu tikšanās rīkot arī turpmāk – reizi pusgadā.  


Jūs varētu interesēt

Vadošie mugurkaula ķirurgi mācās Rīgā (01.11.2017.)

No 2. – 3. novembrim Rīgā tiksies vadošie Eiropas un Āzijas valstu mugurkaula ķirurgi AOSpine Baltijas simpozijā, kas reizi gadā tiek organizēts kādā no dalībvalstīm. AOSpine ir pasaulē elitārākā un progresīvākā mugurkaula ķirurģijas un izpētes apvienība. Simpoziju Latvijā organizē un vada Artis Gulbis ORTO klīnikas mugurkaula ķirurgs, kurš ir oficiāls AOSpine mācībspēks un 16 gadus darbojas šajā profesionāļu apvienībā.
Lasīt visu

ORTO klīnikas anestezioloģe piedalās reģionālai anestēzijai veltītā Eiropas saietā (15.11.2017.)

No 9. – 10. novembrim Telavivā, Izraēlā ORTO klīnikas Anestezioloģijas nodaļas vadītāja Agnese Ozoliņa piedalījās specializētā anesteziologu pasākumā, kas bija veltīts reģionālai anestēzijai un tās pielietošanai gan ambulatorajā ķirurģijā ( īsas operācijas, kad pacients jau operācijas dienā var doties mājās), gan veicot liela apjoma ortopēdiskas un muguras operācijas. Pasākumu rīkoja Eiropas Anesteziologu biedrība (European Society of Anesthesiology (ESA)).
Lasīt visu
SIA ''ORTO Klīnika’’ 26.01.2023. noslēdza ar LIAA līgumu Nr. SKV-TL-2023/9 par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram