Vadošā traumatoloģijas-ortopēdijas klīnika Baltijā

+371 6714 4013

Manuālās terapijas semināru dalībnieku zināšanai

Lai būtu iespēja laicīgi rēķināties ar turpmākiem manuālās terapijas semināru datumiem – tuvākā pārskatāmā nākotnē plānotie:

26.-29.10.2018. – Manuālās terapijas cikla 3. daļa (galvas locītavas, plecs, elkonis, plauksta), Heiko Dahl, Vācija

30.11. – 3.12.2018. – Manuālās terapijas cikla 6. daļa Medicīniskā treniņterapija, Uwe Hallman, Zviedrija. Viss par un ap ķermeņa, trenažieru un vingrojumu biomehāniku, pamatprincipu kā veidot vingrojumu programmu pie dažādām muskuloskeletālām problēmām. Audu dzīšana, dzīšanas atbalstīšana/veicināšana u.c.

01.02.-04.02.2019.  – Manuālās terapijas cikla 7. daļa – noslēguma kurss pirmajai grupai – klīniskie gadījumi, dažādu komplekso saslimšanu ārstēšana (piem., galvassāpes, reibonis u.c.)

14.06.-17.06.2019. – Manuālās terapijas cikla 4. daļa UW 1 (jostas daļa, SIL)

Sarakstam ir informatīvs raksturs.

Pieteikšanos uz katru no semināriem organizējam atsevišķi, pirmkārt, uzrunājot iepriekšējo semināru dalībniekus, bet brīvu vietu gadījumā, aicinot ieinteresētus fizioterapeitus, kuri nav piedalījušies iepriekšējos semināros. Ja meklējam papildus dalībniekus, informāciju ievietojam ORTO Klīnikas mājas lapā, FB lapā un Latvijas Fizioterapeitu asociācijas mājas lapā.

Pašreiz rit divi manuālās terapijas semināru cikli.

Jaunu pieteikšanos pirmajai manuālās terapijas semināru cikla daļai organizēsim tikai pēc abu aktuālo ciklu noslēguma.


Jūs varētu interesēt

ORTO Klīnika ir atvērta, un – pieņemam pacientus!

ORTO Klīnika ir atvērta – mēs pieņemam pacientus un veicam operācijas, ievērojot valstī noteiktās drošības prasības un epidemiologu ieteikumus.
Lasīt visu

Rīgas Maratons 14. maijā! (11.05.2017.)

Neatkarīgi no distances – šo svētdien mēs katrs skrienam savu maratonu. Lai mums viegli, mierīgi un labāk, nekā ticam! – tiem, kuriem, jāpārspēj pagājušā gada laiks, tiem, kuri skrien pirmo reizi, tiem, kuri apņēmušies garākai distancei un tiem, kuri uztraucas, lai godam tiktu līdz finišam!
Lasīt visu
SIA ''ORTO Klīnika’’ 26.01.2023. noslēdza ar LIAA līgumu Nr. SKV-TL-2023/9 par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram