Vadošā traumatoloģijas-ortopēdijas klīnika Baltijā

+371 6714 4013

Klusais un strādīgais orgāns – nieres

Kādēļ, lietojot zāles un uztura bagātinātājus, neaizdomājamies par nierēm? Kā tas ietekmē šī orgāna veselību un kādas sekas var būt patvaļīgai un ilgstošai medikamentu lietošanai? Kas ir nieru mazspēja un kādēļ par problēmas sākumu varam uzzināt tikai no asinsanalīzēm, nevis sliktas pašsajūtas? Kādēļ katram pieaugušam cilvēkam šos rādītājus asinsanalīzēs reizi gadā vērts pārbaudīt? Vai augstam asinsspiedienam un tūskai ir sakars ar nieru darbību? Vai nieres spēj atjaunoties?  Un ko varam darīt, lai šis klusais un strādīgais orgāns mums kalpotu pēc iespējas ilgi?

Un galu galā, kāds nieru problēmām sakars ar trumatoloģiju, ortopēdiju, mugurkaula vainām, sporta medicīnu un reimatoloģiju?

Saruna ar Dr. Maiju Motivāni Paula Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcas nefroloģi:

mājas lapā: https://bit.ly/3VLY9lE

spotify: https://bit.ly/45uUlbv

apple podcast: https://bit.ly/3xoDGtA


Jūs varētu interesēt

Mācāmies sniegt palīdzību ārkārtas situācijās (15.08.2016.)

Palīdzot cilvēkiem atgūt veselību, dzīvi bez sāpēm un kustību iespējas, mums katram ORTO klīnikā ir savs ieguldījums, lai tas notiktu. Strādājot kopā esam vairākkārt atskārtuši, ka svarīgi ir spēt vienoti darboties ne tikai ierastās situācijās, bet arī – negaidītās.
Lasīt visu

Plantārais fascīts un citi sāpīga papēža iemesli (audio)

Vai rudens apaviem ir kāda saistība ar papēža sāpēm? Kādēļ sāp papēdis? Cik noderīgas pašdiagnosticēšanā var izrādīties google konsultācijas? Kurā brīdī labāk doties pie traumatologa, ortopēda? Vai ilgstoši pieciestas papēža sāpes un to radītas izmaiņas gaitā neprovocē pārslodzi citās ķermeņa daļās un iespēju no vienas problēmas uzreiz tikt pie vairākām?
Lasīt visu
SIA ''ORTO Klīnika’’ 26.01.2023. noslēdza ar LIAA līgumu Nr. SKV-TL-2023/9 par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram