Vadošā traumatoloģijas-ortopēdijas klīnika Baltijā

+371 6714 4013

Kā dzīvot tālāk, kad liels mērķis sasniegts (podkāsts)

Kā Jums šķiet, kas vairāk nosaka cilvēka realitāti un tagadni? – viņa pagātne, vai tas, ap ko cilvēks būvē savus plānus un kurp viņš mērķtiecīgi virzās?

Šīs podkāsta sērija ar Gintu Ratnieci psihoterapijas speciālisti par sasniegumiem, vajadzību pēc mērķiem un dzīvi pēc to piepildīšanas (sportā, karjerā, piedzīvojumos, attiecībās).

Kādēļ apmierinātāks un piepildītāks cilvēks ir īstenojot mērķus, kas sakņoti viņa vajadzībās? Kā mēs mēdzam jaukt vajadzības ar vēlmēm un nikno dzinuli “vajag!”? Vai sasniegtā piepildījumu vērts svinēt? Kādēļ nejūtam prieku liela, grūta, interesanta darba noslēguma posmā? Kā dopamīns palīdz nepadoties un kā var nonākt dzīvībai bīstamu mērķu piepildīšanas atkarībā? Sabiedrības varoņu kults ar “izaicinājumu” apsēstību un ceļš līdz mieram, pašpietiekamībai un viedumam. Vai cilvēkam pastāvīgi jādzīvo mērķu režīmā? Ko par to saka hinduisti?

Sarunā pieminētie ceļotāji: Fjodors Koņuhovs un Žaks Kusto

Podkāsta jaunā sērija klausāma:

mājas lapā – https://bit.ly/4azWB2l

spotify: https://bit.ly/453v9ZA

apple podcast: https://bit.ly/450vWKI


Jūs varētu interesēt

Intervija ar Andreju Peredistiju

Plašā intervijā žurnālam “Vesela mugura un locītavas” Andrejs Peredistijs ORTO Klīnikas traumatologs, ortopēds runā par raksturīgām problēmām, ar kurām cilvēki vēršas pie viņa un kolēģiem.
Lasīt visu

Izmeklējums insulta riska laicīgai diagnosticēšanai + neirologa konsultācija = 1 h

Katrā no šīm situācijām ir ieteicams izpētīt galvas un kakla asinsvadu stāvokli. ORTO Klīnikā iespējams veikt galvas un kakla asinsvadu doplerogrāfijas izmeklējumu un saņemt ārstes neiroloģes konsultāciju vienas vizītes ietvaros. Izmeklējumu veic un konsultē pirmā insulta kabineta veidotāja Latvijā – asociētā profesore neiroloģe Zanda Priede. Vizītes laiks – 1 stunda Asinsvadu doplerogrāfijas galvenais mērķis – […]
Lasīt visu
SIA ''ORTO Klīnika’’ 26.01.2023. noslēdza ar LIAA līgumu Nr. SKV-TL-2023/9 par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram