Vadošā traumatoloģijas-ortopēdijas klīnika Baltijā

+371 6714 4013

Juris Brūklis konsultē jaunos ārstus

Ceturtdien, 25, novembrī Juris Brūklis ORTO Klīnikas traumatolgs, ortopēds piedalījās Rīgas Stradiņa universitātes traumatoloģijas, ortopēdijas un radioloģijas zinātnisko studentu pulciņu sēdē, kas veltīta biežākajām traumām un ortopēdiskajām komplikācijām profesionālajā sportā. Juris Brūklis bija aicināts mentora statusā - analizēt jauno ārstu sagatavotās prezentācijas un atbildēt uz neskaidriem jautājumiem.  

“Bija ļoti interesanti būt saskarē ar šī brīža medicīnas studentiem. Vērot, kādu literatūru, kādus avotus un pētījumus viņi izmanto, kā skatās uz dažādiem profesionāliem jautājumiem,” saka Juris Brūklis “Šiem cilvēkiem noteikti piemīt labākas prezentācijas spējas, nekā toreiz, kad studējām mēs. Vienlaikus viņos ir vēlme aptvert visas tēmas, kas varbūt ir iespējams, milzīgos pasaules kongresos. No otras puses šī ambiciozitāte un degsme ir tās, kas virza uz priekšu, virza attīstībā. Man bija patīkami to vērot un būt noderīgam ar savu pieredzi.” 

Pasākumā tiešsaistē piedalījās vairāk kā 80 studentu. Tāpat jaunos ārstus sēdes laikā konsultēja arī Ruta Jakušonoka RSU Ortopēdijas katedras docētāja un Kitija Nulle Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīcas radioloģe. 


Jūs varētu interesēt

ORTO klīnikas ārste uzstājas Baltijas Anesteziologu kongresā (07.12.2016.)

Nedēļas nogalē no 1. – 3. decembrim, Tallinā risinājās viens no svarīgākajiem notikumiem Baltijas valstu anesteziologu un intensīvās terapijas speciālistu apritē – Starptautiskais Baltijas anesteziologu un intensīvās terapijas speciālistu kongress. Vairāk kā 700 dalībnieku apmeklētajā tikšanās reizē ORTO klīnikas Anestezioloģijas nodaļas vadītāja Agnese Ozoliņa kolēģiem lasīja lekciju par asins recēšanas sistēmas darbību un rīcību asiņošanas gadījumā, kā arī prezentēja stenda referātu par sāpju novērtējumu pēc pleca locītavas operācijām ORTO klīnikas pacientu vidū
Lasīt visu

ORTO klīnikas komanda aicina ģimenes ārstus uz mācību semināriem rudenī! (14.09.2016.)

IELŪGUMS! ORTO klīnikas komanda aicina uz mācību semināriem  ģimenes ārstus 2016. gada rudenī!
Lasīt visu
SIA ''ORTO Klīnika’’ 26.01.2023. noslēdza ar LIAA līgumu Nr. SKV-TL-2023/9 par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram