Vadošā traumatoloģijas-ortopēdijas klīnika Baltijā

+371 6714 4013

Jēkabs Grinbergs ar lekciju uzstājas Baltijas fizioterapijas kongresā

Pagājušajā nedēļas nogalē zoom platformā noritēja pirmais Baltijas fizioterapijas kongress, kas pulcēja dalībniekus un lektorus no vairāk kā 14 pasaules valstīm – pamatā universitāšu pārstāvjus. Šo lektoru vidū – arī Jēkabs Grinbergs ORTO Klīnikas sporta diagnostikas speciālists, ar Spānijā iegūtu maģistra grādu sporta zinātnē un fiziskajā sagatavotībā.  

Jēkaba Gribnerga lekcijas tēma kongresā - “Prioritātēm un fiziskās sagatavotības principi jaunatnes sportā”. “Izskatīju neirofizioloģijas darbību, sākot ar šūnu līmeni un līdz pat praktiskiem principiem vingrošanā,” saka sporta diagnostikas speciālists “Šie principi palīdz izlabot kļūdas kustībā, palīdz uzlabot biomehāniku (kustības kvalitāti), piemēram, skrējienā, lēcienos un to stabilizācijā. Šīs iemaņas ir ļoti būtiskas traumu profilaksei.”

Neskatoties uz pašreiz valdošajiem – attālinātajiem apstākļiem, kongresa dalībnieki, moderatori un lektori aktīvi diskutēja un dalījās pieredzē kongresa uzstādītās vadošās tēmas ievaros – fizioterapija kā iespēja novērst saslimšanas un stiprināt veselību. Liela vērība tika veltīta dzīvesveida saiknei ar saslimšanām un fizioterapeita lomai šīs korelācijas maiņā. Tāpat atsevišķs sarunu bloks bija veltīts šobrīd pasaulē aktuālajam vīrusam un fizioterapeita lomai, lai palīdzētu slimības skartiem pacientiem un cilvēkiem pēc – saslimšanas periodā.


Jūs varētu interesēt

Seminārs fizioterapeitiem: “Sievietes mugurkauls – sievietēm raksturīgas sāpes un saslimšanas mugurkaula lejas daļā”

Aicinām fizioterapeitus uz bezmaksas semināru “Sievietes mugurkauls – sievietēm raksturīgas sāpes un saslimšanas mugurkaula lejas daļā”
Lasīt visu

Cīpslu iekaisumi – pacietības pārbaudījums gan pacientam, gan ārstam (audio)

ORTO Klīnikas medicīnas tēmu audio bibliotēku šonedēļ papildinām ar jaunu audiosarunu, kas veltīta cīpslu iekaisumu (tendinītu) ārstēšanai.
Lasīt visu
SIA ''ORTO Klīnika’’ 26.01.2023. noslēdza ar LIAA līgumu Nr. SKV-TL-2023/9 par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram