Vadošā traumatoloģijas-ortopēdijas klīnika Baltijā

+371 6714 4013

Jauns ultrasonogrāfijas aparāts ORTO Klīnikas filiālē Daugavpils

ORTO Klīnikas filiālē Daugavpils uzstādīts jaunākās paaudzes Philips ultrasonogrāfijas aparāts Epic. Tas dod iespēju saņemt vēl precīzākus izmeklējumu rezultātus un apstiprināt diagnozi. ORTO Klīnikas radioloģes dr. Vanda Narciško – Fedoroviča un dr. Jeļena Birdina specializējušās muskuloskeletālo bojājumu izmeklēšanā, vienlaikus norādot, ka ultrasonogrāfiksi viņas var veikt visa veida ķermeņa mīksto audu izmeklējumus.

Ultrasonogrāfija ir virspusējāka metode par magnētisko rezonansi, bet bieži pilnībā pietiekama, lai diagnosticētu bojājumus. ORTO Klīnikas filiālē Daugavpils pieejams augstākās klases ultrasonogrāfijas aparāts, kas pieredzējušam radiologam ļauj vizualizēt un atklāt specifiskas, niecīgas un citiem ultrasonogrāfijas aparātiem nemanāmas audu izmaiņas

Ultrasonogrāfija ir veselībai saudzīga izmeklējuma metode, kuras laikā attēlu iegūšanai lieto augstas frekvences viļņus – ultraskaņu. Lai veiktu ultrasonogrāfijas izmeklējumu, nav nepieciešams ārsta nosūtījums. Pieraksts izmeklējumam: 67144013 darba dienās un 67381506 sestdienās, svētdienās.


Jūs varētu interesēt

Artis Gulbis piedalīsies mugurkaula ķirurģijas profesionāļu elites konferencē

Viens no Latvijā vadošajiem mugurkaula ķirurgiem, ORTO klīnikas ārsts, Artis Gulbis, pirmdien, 29. maijā piedalīsies mugurkaula ķirurģijas profesionāļu elites konferencē Šveicē, Cīrihē.
Lasīt visu

Žurnālā Klubs raksts par kaulu lūzumiem

Kamēr ziema devusi nelielu atelpu, jaunajā žurnāla Klubs numurā lasāms ORTO Klīnikas traumatologa, ortopēda Andreja Peredistija konsultēts raksts par to, ko vērts zināt par kaulu lūzumiem.
Lasīt visu
SIA ''ORTO Klīnika’’ 26.01.2023. noslēdza ar LIAA līgumu Nr. SKV-TL-2023/9 par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram