Rehabilitācija/Fizioterapija

Fizioterapija/Rehabilitācija

 

Fizioterapija līdztekus medikamentozai ārstēšanai nereti ir veiksmīga, ilgtermiņa alternatīva balsta un kustību aparāta kā arī mugurkaula problēmu risināšanai bez ķirurģiskas iejaukšanās. 

Laicīgi uzsākta fizioterapija ir neatsverama veiksmīgam dzīšanas un veseļošanās procesam pēc operācijas. Šo iemeslu dēļ ORTO klīnikā izveidota fizioterapijas nodaļa ar plašu zāli praktiskām nodarbībām un trīspadsmit rūpīgu un atveseļošanās procesā ieinteresētu fizioterapeitu komandu.

Fizioterapeiti cieši sadarbojās ar ORTO klīnikas ārstiem traumatologiem—otropēdiem, vertebrologiem un reimatalogiem, lai ar kopīgu darbu katram individuālam mūsu pacientam piedāvātu piemērotākos risinājumus, iejūtīgu atbalstu un ieinteresētu, atvērtu attieksmi ikvienas veselības problēmas veiksmīgai novēršanai.

ORTO fizioterapeitu komanda pamatā strādā locītavu un mugurkaula saslimšanām.

ORTO klīnikā fizioterapiju pielietoto:

  • kā ārstniecisku metodi  operācijas profilaksei;
  • lai stiprinātu ķermeņa locītavu saites un muskuļus pirms plānveida operācijas ar mērķi vecināt ātrāku un pilnīgāku atlabšanu pēcoperācijas periodā;
  • kustību atjaunošanai, saišu un muskuļu stiprināšanai no pirmās dienas pēc operācijas ar mērķi veicināt ātrāku un pilnīgāku atlabšanu;
  • kā risinājumu locītavu un mugurkaula saslimšanu profilaksei.

Kā pierakstīties vizītei pie fizioterapeita?

Ambulatori.  Lai pieteiktos uz fizioterapijas apmeklējumu, lūdzu, sazinieties ar ORTO klīnikas reģistratūru pa tālruni +371 67144013, vai aizpildot pieteikuma logu klīnikas mājas lapā. Par elektroniski pieteiktu vizīti ORTO klīnikas reģistratūras darbinieki ar Jums sazināsies pa Jūsu norādīto tālruni. Pirmā vizīte (gan, ja Jūs uz fizioterapiju nosūtījis ārsts, gan, ja pats/pati esat pieņēmis/pieņēmusi šādu lēmumu), būs pie ārsta fizioterapeita, kas izvērtēs Jūsu veselības stāvokli, individuāli piemērotākās fizioterapijas iespējas un piedāvās Jums darboties kopā ar vienu no ORTO klīnikas 13 fizioterapijas speciālistiem.

Stacionārā. Pēc operācijas Jūsu stāvokli izvērtēs Jūsu operējošais ārsts kopīgi ar ārstu fizioterapeitu un izstrādās Jums piemērotāko fizioterapijas/rehabilitācijas kursu. Uzsākot darboties kopā ar vienu no klīnikas fizioterapeitiem, Jums būs iespēja šo sadarbību trupināt arī ambulatori pēc izrakstīšanās no slimnīcas.