Radioloģiskie izmeklējumi

ORTO klīnikā iespējams veikt četru veidu radioloģiskos izmeklējumus: rentgenu, datortomogrāfiju, ultrasonogrāfiju un magnētisko rezonansi.

Mūsu profesionālā specifika ir mugurkaula un locītavu slimības. Lai tās precīzi diagnosticētu, esam izvēlējušies strādāt ar augstākās klases aparātiem, kas palīdz ātri un nekļūdīgi pamanīt vissīkākās izmaiņas, precīzi uzstādīt diagnozi un uzsākt atbilstošu ārstēšanu.

Citu medicīnas iestāžu kolēģi, novērtējot ORTO klīnikas aparatūras iespējas, nozīmē pie mums arī savus pacientus, lai veiktu izmeklējumus iekšējo orgānu saslimšanu (piemēram, vēdera dobuma, mazā iegurņa vai vairogdziedzera) precīzai diagnosticēšanai.

Lai veiktu Magnētisko rezonansi un ultrasonogrāfiju nav nepieciešams speciāls ārsta norīkojums. Rentgena un datortomogrāfiskie izmeklējumi tiek veikti tikai ar ārsta norīkojumu. 

Radioloģisko izmeklējumu rezultāti (izņemot ultrasonogrāfijas) ir digitalizēti – Jūs tos varat izdrukāt vai pārsūtīt ārstam jebkurā pasaules vietā. Tāpat pēc izmeklējuma veikšanas Jūs saņemat disku ar izmeklējuma ierakstu un ārsta-radiologa slēdzienu.