Juhtiv traumatoloogia ja ortopeedia kliinik Baltimaades

+371 6714 4013

Vai kāds šeit prot paredzēt nākotni? (podkāsts)

Laiku pa laikam atgriežamies pie šīs tēmas: vai to, ka gūsim traumu, var paredzēt un novērst? Šoreiz saruna ar psihoterapijas speciālisti, podkāsta “Runāt ar Gintu” autori Gintu Ratnieci.

Vai mēdz būt kāda izskaitļojama notikumu summa/secība, kas noved līdz “nejaušam” kritienam? Vai visam ir vērts meklēt iemeslu un ko tas mums dod? Kāpēc cilvēki, kuri jūtas neveseli, nereti ir tik kašķīgi, īgni un grūti izturami? Vai un kādēļ ir cilvēku daļa, kuriem traumas gadās visai regulāri? Kādēļ gadās, ka aptuveni vienlaikus traumas gūst vairāki ģimenes locekļi? Kuros dzīve brīžos filmu “Pollianna” ir vērts skatīties katru dienu? Kā čubināšana, garšīgs ēdiens, harmoniska vide un labs miegs palīdz pēc operācijas? Vai traumatologam, ortopēdam Andrejam Peredistijam šajā jautājumā ir taisnība? Kāds traumai vai pēc-operācijas periodam sakars ar sērošanu? Kā dusmas šajā laikā padarīt lietderīgas? Un - kam dzīve labāka: intravertiem vai ekstravertiem?

Podkāsts klausāms:

mājas lapā: https://bit.ly/3RBVYPF

spotify: https://bit.ly/3RBDq29

apple podcast: https://bit.ly/46nHhUI


Jūs varētu interesēt

Kā slidenā laikā sevi pasargāt no rokas lūzuma? (30.11.2016.)

Ziemas un sala iestāšanās ir kritienu un kaulu lūzumu laiks. Tie saistīti gan ar aktīvu pievēršanos ziemas sporta veidiem, gan – daudz biežāk – ar paslīdēšanu uz apledojušas ietves.
Lasīt visu

Vai dabu var iepakot tabletēs - jeb - ko gaidīt no uztura bagātinātājiem?

Šo piektdien, 5. jūnijā mūsu podkāstnieku pulciņā ciemiņš – vieglatlēts un uztura speciālists Jānis Leitis. Tik bieži traumatologa, ortopēda kabinetā izskan jautājumi: vai man lietot glikozamīnus vai varbūt hondroitīnus locītavu veselībai? Un D vitamīnu - visai iespējamai profilaksei – lietot?
Lasīt visu
26.01.2023 allkirjastas SIA „ORTO Klīnika“ Läti Investeerimis- ja Arenguagentuuriga (LIAA) lepingu nr SKV-TL-2023/9 toetuse saamiseks meetme "Rahvusvahelise konkurentsivõime edendamine" raames, mida kaasrahastab Euroopa Regionaalarengu Fond.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram