Juhtiv traumatoloogia ja ortopeedia kliinik Baltimaades

+371 6714 4013

ORTO Klīnikas speciālists trenē Latvijas topošos basketbola talantus

ORTO Klīnikas fiziskās sagatavotības speciālists un sporta diagnosts Jēkabs Grinbergs aizvadīto nedēļas nogali pavadīja jaunatnes basketbola nometnē “Laiks Piespēlei”, kur bija aicināts trenēt jaunos basketbolistus no visas Latvijas. Latvijas Basketbola leģendas Raimonda Miglinieka organizētā – nu jau ceturtā pēc kārtas – jauniešu basketbola nometne notika Valkā no 26. līdz 30. decembrim. Tajā piedalījās ap 40 puiši vecumā no 13 līdz 15 gadiem, kuri ikdienā spēlē basketbolu dažādās Latvijas sporta skolās un jaunatnes sporta klubos. Nometnes mērķis ir strādāt ar Latvijas jaunajiem basketbola talantiem, uzlabojot viņu tehniskās un fiziskās spējas.

Jēkabs Grinbergs piedalās nometnes organizēšanā otro reizi, trenējot jauniešu fizisko sagatavotību. “Man ir iespēja puišus iesaistīt treniņos, kādus piedzīvo augstākā līmeņa sportisti un parādīt profesionālas lietas, kas, iespējams, iepriekš nav redzētas vai darītas,” saka Jēkabs, kurš bakalaura un maģistra grādu sporta zinātnēs ieguvis Amerikā un Spānijā, studiju laikā strādājot plecu pie pleca ar ACB līgas UCAM basketbola kluba spēlētājiem, kā arī praktizējot UCAM kluba jaunatnes basketbola attīstības sistēmu.

“Manuprāt, ir vērtīgi jaunos basketbolistus pārsteigt, aizraut, parādīt, cik daudz ir iespēju attīstīt sevi šai sporta veidā un radīt azartu turpināt iesākto darbu,” saka Jēkabs, kurš pirms studijām ārzemēs pats kādreiz piepildījis savu ikdienu ar vairākiem treniņiem dienā un beidzis Basketbola akadēmiju Rīga.

“Man ir gandarījums redzēt, ka basketbols Latvijā attīstās,” saka Jēkabs.

Nometnes “Laiks piespēlei” noslēgumā, 30. decembrī jaunos basketbolistus apciemoja un fiziskiem spēkiem kopā ar jauniešiem mērojās arī Latvijas Aizsardzības ministrs Raimonds Bergmanis.


Jūs varētu interesēt

Aicinām fizioterapeitus un citus funkcionālos speciālistus uz konferenci Latgalē!

Aicinām Latgales reģiona fizioterapeitus un citus funkcionālos speciālistus uz ORTO Klīnikas rīkotu konferenci "Aktuālākie risinājumi traumatoloģijas, ortopēdijas pacientu ārstēšanā"!
Lasīt visu

Plānojot dzīvi ar mākslīgu locītavu (08.08.2016.)

„Endoprotezēt bojātu locītavu nekad nav par vēlu,” pārliecināts Vitolds Jurkevičs ORTO klīnikas traumatologs, ortopēds „Var būt vienīgi tehniski sarežģītāki risinājumi, bet nav neglābjamu situāciju”.
Lasīt visu
26.01.2023 allkirjastas SIA „ORTO Klīnika“ Läti Investeerimis- ja Arenguagentuuriga (LIAA) lepingu nr SKV-TL-2023/9 toetuse saamiseks meetme "Rahvusvahelise konkurentsivõime edendamine" raames, mida kaasrahastab Euroopa Regionaalarengu Fond.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram