Juhtiv traumatoloogia ja ortopeedia kliinik Baltimaades

+371 6714 4013

Numura tēma Ievas veselībā – sāpes sprandā (27.11.2017.)

Aktualizējot novembra sākumā Eiropas un Āzijas valstu vadošo mugurkaula ķirurgu AOSpine Rīgā notikušā simpozija tēmu –  kakla daļas mugurkaula saslimšanas un traumas, žurnāls Ievas veselība jaunajā numurā pievērsies šai problemātikai. Baltijas valstīs mugurkaula ķirurgu aprindās tā ir reti uzrunāta un Latvijā ārstniecības jomā maz praktizēta. Žurnālā lasāma saruna ar Rīgas simpozija organizētāju un vadītāju, ORTO klīnikas mugurkaula ķirurgu Arti Gulbi.

Plašajā rakstā ļoti saprotamā veidā izskaidrots, kāpēc mums rodas mugurkaula problēmas, kādas izmaiņas laika gaitā notiek mugurkaulā, mums novecojot, kā arī aplūkotas ārstniecības metodes, piemēram, augšanas faktora injekcijas, kas dabīgā veidā atjauno mugurkaula struktūras, mazina sāpes un uz laiku aptur novecošanās procesus, blokādes un manuālā terapija, fizioterapija, apkaklīšu valkāšanu un pretiekaisuma un pretsāpju ziedes un to lietošanas alternatīvas.

Izlasot, rodas sajūta, ka mugurkaula jautājumos esi jau mazliet eksperts:)


Jūs varētu interesēt

Ievas veselībā raksts: Stiprini savu mugurkaulu

Trešdiena esot mazā piektdiena. Tātad diena, kad rūpīgāk pievērsties un ieklausīties savās vajadzībās. Kustība noteikti ir starp svarīgākajām mūsu nepieciešamībām, lai arī ne vienmēr sadzirdētām.
Lasīt visu

Būtiska informācija ORTO Klīnikas apmeklētājiem!

Saskaņā ar valdības izsludinātajiem noteikumiem no pirmdienas, 11. oktobra ORTO Klīnikā konsultējam, izmeklējam un operējam vienīgi pacientus ar vakcinācijas, pārslimošanas vai testēšanas sertifikātu.
Lasīt visu
26.01.2023 allkirjastas SIA „ORTO Klīnika“ Läti Investeerimis- ja Arenguagentuuriga (LIAA) lepingu nr SKV-TL-2023/9 toetuse saamiseks meetme "Rahvusvahelise konkurentsivõime edendamine" raames, mida kaasrahastab Euroopa Regionaalarengu Fond.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram