Juhtiv traumatoloogia ja ortopeedia kliinik Baltimaades

+371 6714 4013

Klīnikas ārsti piedalās ESSKA kongresā (10.05.2016.)

Foto: ORTO klīnikas ārsti Andrejs Peredistijs, Jānis Viļums un klīnikas rezidents Andrejs Finogejevs kopā ar kolēģiem Modri Ciemu un Ēriku Ozolu                                         

No 4. – 7. maijam ORTO klīnikas traumatologi, ortopēdi Valdis Andersons, Andrejs Peredistijs, Jānis Viļums un klīnikas rezidents Andrejs Finogejevs piedalījās pasaules vadošo sporta traumatologu, ceļa locītavas ķirurģiju un artroskopijas profesionāļu veidotās biedrības ESSKA kongresā, kas notika Spānijā, Barselonā. Kongress tika veltīts aktualitātēm traumatoloģijā, ortopēdijā un sporta medicīnā, pulcējot vairāk kā 4 000 dalībniekus: ārstus, zinātniekus, inženierus (medicīnas iekārtu un aprīkojuma izstrādātājus un ražotājus). Reizi divos gados rīkotā pasākuma mērķis ir nodrošināt platformu pētījumu, pieredzes un atklājumu apmaiņai profesionāļu vidū.

“Traumatoloģijā, ortopēdijā un sporta medicīnā liels akcents tiek likts uz jau izstrādātu metožu, pieeju un risinājumu maksimālu pilnveidošanu. Cilvēkam, kuram vajadzīga mūsu palīdzība, tas ir liels ieguvums. Perfekcija tiek ieviesta operācijās, kuras nepieciešamas ļoti daudziem,” konferencē gūto pieredzi vērtē, Andrejs Peredistijs.

Valdis Andersons pēc kongresa norādīja, ka šāda mēroga ārstu saieti jau tradicionāli kļuvuši par vietu, kur plaši pārstāvētas jaunākās pieejamās tehnoloģijas. Izvērtēt un izprast, kas no arvien jaunā klāsta patiesi ir būtisks un vajadzīgs, lai pilnveidotu ORTO klīnikas ārstu  darbu, ir izaicinājums, tomēr vienlaikus liek ļoti reālistiski un racionāli uzlūkot inovatīvo.

ORTO klīnikas ārsti regulāri piedalās un bagātina zināšanas starptautiskos profesionāļu rīkotos pasākumos. Valdis Andersons uzsvēra, ka tam ir būtiska nozīme: “Ir svarīgi, lai ārsts pastāvīgi sekotu līdzi visam, kas viņa specialitātē notiek pasaulē. Tikko apstājies, vai kļūsti tik pašapmierināts, ka, šķiet, visu zini, tu un tavi pacienti ir zaudētāji. Medicīnā nemitīgi jāvirzās uz priekšu, jāvirzās tālāk,” pārliecināts Valdis Andersons. 

ESSKA dibinātāji ir aktīva, starptautisku ceļa locītavas operējošu ķirurgu grupa,  kas 1982. gadā Berlīnē nolēma apvienoties un pulcēt kopā profesionāļus, lai sekmētu šo traumatoloģijas, ortopēdijas jomu attīstību. Šogad ESSKA kongress tika rīkots 17. reizi. Nākamais notiks 2018. gadā Glāzgovā, Skotijā.

Plašāk par organizāciju: http://www.esska.org/


Jūs varētu interesēt

ORTO Klīnika aicina uz konferenci Latgales reģiona ģimenes ārstus!

Aicinām Latgales reģiona ģimenes ārstus uz ORTO Klīnikas rīkotu konferenci "Aktuālākie risinājumi traumatoloģijas, ortopēdijas pacientu ārstēšanā"!
Lasīt visu

ORTO Klīnika piedāvā veselības pārbaudes testu jūrniekiem

No 2019. gada ORTO Klīnika piedāvā jūrniekiem veikt vienu no profesijai noteiktajām daudzajām, regulārajām veselības pārbaudēm – Čestera testu - arī pie sevis – klīnikas telpās.
Lasīt visu
26.01.2023 allkirjastas SIA „ORTO Klīnika“ Läti Investeerimis- ja Arenguagentuuriga (LIAA) lepingu nr SKV-TL-2023/9 toetuse saamiseks meetme "Rahvusvahelise konkurentsivõime edendamine" raames, mida kaasrahastab Euroopa Regionaalarengu Fond.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram