Juhtiv traumatoloogia ja ortopeedia kliinik Baltimaades

+371 6714 4013

Kādēļ izvēlēties traumatolga, ortopēda darbu? (podkāsts)

Ja būtu iespēja sākt visu no sākuma, tu izvēlētos studēt medicīnu un kļūt par ārstu? Kas tu būtu – sirds ķirurgs, ginekologs, psihiatrs vai traumatologs, ortopēds? 

Kādēļ jaunie ārsti mēdz minstināties un neizvēlēties traumatologa, ortopēda profesiju? Cik plaša, vai tieši otrādi – šaura – ir šī specializācija? Mīti? Priekšstati? Aizspriedumi? Vai traumatologu, ortopēdu Latvijā trūkst? 

Kā mums ORTO Klīnikā ir gājis pirmo gadu esot RSU Traumatoloģijas un ortopēdijas rezidentu mācību bāzei? Kādi traumatologi, ortopēdi mūs nākotnē ārstēs? Kāda ir rezidenta ikdiena? Kādēļ rezidentūras gadi maksimāli jāizmanto, mācoties, skatoties, piedaloties un uzsūcot vērtīgas iemaņas, zināšanas un pieredzi, nevis strādājot pēc iespējas vairāk darbos? 

Kādi pamatprincipi, vērtības un redzējums par specializācijas attīstību Latvijā ir rezidentūras vadītājam Andrejam Finogejevam? Ieklausies! – vai jums saskan?

Kur Tev noteikti jābūt 12. jūlijā plkst. 11.00, ja kaut mazliet sapņo un domā par traumatologa, ortopēda darbu?

Saruna ar Andreju Finogejevu ORTO Klīnikas traumatologu, ortopēdu, RSU Traumatoloģijas un ortopēdijas rezidentūras vadītāju klausāma:

mājas lapā: https://bit.ly/4cCbaDU

spotify: https://bit.ly/3XK9zrv

apple podcast: https://bit.ly/3WibHFT


Jūs varētu interesēt

Sveicam Pasaules Fizioterapijas dienā!

8. septembrī visā pasaulē jau tradicionāli atzīmē Pasaules Fizioterapijas dienu. Šogad uzmanība tiek īpaši pievērsta fizioterapeita darbam ar cilvēkiem, kuriem Covid-19 pārslimošana prasa ilgstošu veseļošanos. Dienas mērķis ir vienot un kopīgi izglītot visas pasaules fizioterapeitus.
Lasīt visu

Informācija ORTO Klīnikas pacientiem

No nākamā mēneša mainās cenas daļai ORTO Klīnikas pakalpojumu. Ar cenām, kas būs spēkā no 1. novembra, var iepazīties spiežot šeit.
Lasīt visu
26.01.2023 allkirjastas SIA „ORTO Klīnika“ Läti Investeerimis- ja Arenguagentuuriga (LIAA) lepingu nr SKV-TL-2023/9 toetuse saamiseks meetme "Rahvusvahelise konkurentsivõime edendamine" raames, mida kaasrahastab Euroopa Regionaalarengu Fond.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram