Juhtiv traumatoloogia ja ortopeedia kliinik Baltimaades

+371 6714 4013

Kā dzīvot tālāk, kad liels mērķis sasniegts (podkāsts)

Kā Jums šķiet, kas vairāk nosaka cilvēka realitāti un tagadni? – viņa pagātne, vai tas, ap ko cilvēks būvē savus plānus un kurp viņš mērķtiecīgi virzās?

Šīs podkāsta sērija ar Gintu Ratnieci psihoterapijas speciālisti par sasniegumiem, vajadzību pēc mērķiem un dzīvi pēc to piepildīšanas (sportā, karjerā, piedzīvojumos, attiecībās).

Kādēļ apmierinātāks un piepildītāks cilvēks ir īstenojot mērķus, kas sakņoti viņa vajadzībās? Kā mēs mēdzam jaukt vajadzības ar vēlmēm un nikno dzinuli “vajag!”? Vai sasniegtā piepildījumu vērts svinēt? Kādēļ nejūtam prieku liela, grūta, interesanta darba noslēguma posmā? Kā dopamīns palīdz nepadoties un kā var nonākt dzīvībai bīstamu mērķu piepildīšanas atkarībā? Sabiedrības varoņu kults ar “izaicinājumu” apsēstību un ceļš līdz mieram, pašpietiekamībai un viedumam. Vai cilvēkam pastāvīgi jādzīvo mērķu režīmā? Ko par to saka hinduisti?

Sarunā pieminētie ceļotāji: Fjodors Koņuhovs un Žaks Kusto

Podkāsta jaunā sērija klausāma:

mājas lapā – https://bit.ly/4azWB2l

spotify: https://bit.ly/453v9ZA

apple podcast: https://bit.ly/450vWKI


Jūs varētu interesēt

Kaulā atklāta cista – kā jārīkojas? (audio)

Šī gada noslēdzošā klīnikas audio sarunu cikla epizode veltīta cistām kaulos. Kādēļ tās veidojās? Vai sastopamas tikai bērniem un pusaudžiem, vai tomēr arī pieaugušajiem? Kā rīkoties, ja rentgena aprakstā minēts vārdu salikums “kaula cista”?
Lasīt visu

Neatkarība – ko tas nozīmē medicīnas aprūpē Latvijā?

Būt savrupiem no valsts veselības sistēmas politikas un naudas, un ar savu darbu apliecināt, ka cilvēkiem Latvijā veselības aprūpes kvalitāte ir prioritāra vērtība, par ko esam gatavi paši maksāt – ORTO Klīnikas – desmit gadu darba pieredzes stāsts aplūkots šīs dienas laikrakstā Latvijas avīze.
Lasīt visu
26.01.2023 allkirjastas SIA „ORTO Klīnika“ Läti Investeerimis- ja Arenguagentuuriga (LIAA) lepingu nr SKV-TL-2023/9 toetuse saamiseks meetme "Rahvusvahelise konkurentsivõime edendamine" raames, mida kaasrahastab Euroopa Regionaalarengu Fond.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram