Juhtiv traumatoloogia ja ortopeedia kliinik Baltimaades

+371 6714 4013

Anesteziologs Dr. Šetlers saņem profesoru Zariņu mācību stipendiju

Dr. Kaspars Šetlers ORTO Klīnikas anesteziologs saņēmis Latvijas Medicīnas fonda stipendiju, kas paredzēta pieredzes braucieniem ārpus Latvijas. Stipendiju piešķir ārstiem, kuri vēlas apgūt Latvijas medicīnā jaunas vai reti praktizētas ārstēšanas metodes.

“Bez šaubām ir prieks par šo iespēju!” saka Dr. Šetlers, kurš plāno rudenī doties uz Toronto Universitātes klīniku Kanādā, lai pie kolēģiem padziļināti apgūtu šauri specifiskus anestezioloģijas risinājumus.

Latvijas medicīnas fonda dibinātāji ir divi Amerikā dzīvojoši un strādājoši ārsti profesori Bertrams un Kristaps Zariņi. Jau 35 gadus fonds atbalsta jaunos un topošos Latvijas ārstus to profesionālā izaugsmē, piešķirot stipendijas mācību braucieniem uz ASV un Eiropas augstskolām, laboratorijām un slimnīcām.

Šogad mācību stipendiju saņēma astoņi topošie un astoņi – praktizējošie speciālisti.

Foto: no kreisās – ārsti – Bertrams Zariņš, Kamena Kaidaka Latviešu ārstu un Zobārstu Apvienības biroja vadītāja Latvijā un Kaspars Šetlers


Jūs varētu interesēt

Plīsis menisks – jāoperē?

Siltie gada mēneši ir laiks, kad ar jaunu entuziasmu metoties dārza darbos un sportā, nereti atklājam, ka nepatīkamas sajūtas ceļu locītavās, entuziasmu ierobežo un vienlaikus liek aizdomāties – vai viss ar ceļiem kārtībā. Biežākais iemesls problēmām ceļu locītavās ir menisku bojājumi. Nosaukums īpaši sportistu traumu kontekstā izskan bieži, bet, kad un vai šī diagnoze jāsāk piemērot savai situācijai?
Lasīt visu

Aicinām ģimenes ārstus uz pavasara semināriem!

Piedāvājam ģimenes ārstiem noklausīties četru ceturtdienu seminārus, padziļinot zināšanas traumatoloģijas, ortopēdijas saslimšanās. Semināri notiks tiešsaistē - ORTO Klīnikas zoom.us platformā. Katru tēmu apskata divi traumatologi, ortopēdi.
Lasīt visu
26.01.2023 allkirjastas SIA „ORTO Klīnika“ Läti Investeerimis- ja Arenguagentuuriga (LIAA) lepingu nr SKV-TL-2023/9 toetuse saamiseks meetme "Rahvusvahelise konkurentsivõime edendamine" raames, mida kaasrahastab Euroopa Regionaalarengu Fond.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram