Leading trauma and orthopaedics clinic in Baltics

+371 6714 4013

ORTO Klīnikas radioloģe piedalās Eiropas radioloģijas biedrības kongresā

Jūnijā, Šveices pilsētā Lugāno risinājās 31. ikgadējais Eiropas Muskuloskeletālās radioloģijas biedrības (ESSR) kongress. Trīs dienu pasākumā piedalījās arī Dr. Anastasija Tarasova ORTO Klīnikas radioloģe. Kongresa vadošā tēma šogad bija veltīta ceļa locītavai un izmeklējumu iespējām ar rentgena, ultrasonogrāfijas un magnētiskās rezonanses starpniecību. Aplūkotas tika gan reimatoloģijas, gan traumatoloģijas, ortopēdijas jomai raksturīgas diagnozes un dažādu vecuma grupu pacienti.

“Ļoti novērtēju praktiskās nodarbības reimatoloģijas slimību radioloģiskajā diagnosticēšanā, kur mēs katrs savā datorā varējām rūpīgi vērot, kam izmeklējumos jāpievērš īpaša uzmanība un kādas smalkas nianses var palīdzēt diagnosticēšanā,” vērtē Dr. Tarasova “Latvijā līdzīgi kā citviet pasaulē arvien pieaug reimatoloģijas pacientu skaits un ir ļoti būtiski laicīgi atpazīt saslimšanu, lai sāktu atbilstošu ārstēšanu un ierobežotu slimības progresēšanu.”

Atsevišķa tēma pasākumā tika veltīta onkoloģijai traumatolģijā, ortopēdijā un pazīmēm, kas ļauj pamanīt audzēja attīstību  tā sākumstadijā.

Ar gandarījumu ārste novērtēja,  ka kongresā vairākkārt izskanējušais aicinājums radiologiem strādāt komandā ar citiem speciālistiem, savstarpēji konsultēties un kopīgi sadarboties ar ārstiem, kuru pacientus tie izmeklē, reālā praksē īstenots ORTO Klīnikā kopš tās pirmsākumiem.

Nākamais ESSR kongress risināsies pēc gada Francijā, Tulūzā un būs veltīts radioloģiskiem izmeklējumiem sportā.


Jūs varētu interesēt

ORTO klīnikas fizioterapeite uzstājas I Latvijas Fizioterapeitu Konferencē (11.09.2017.)

Elīna Bergmane ORTO klīnikas fizioterapeite sestdien, 9. septembrī ar lekciju un divām praktiskām meistarklasēm bagātināja kolēģu profesionālās zināšanas I. Latvijas Fizioterapeitu Konferencē. Konference ar nosaukumu „Medicīnas tehnoloģiju dažādība fizioterapeita darbā” tika organizēta Rīgā, Rīgas Stradiņa universitātes Medicīnas izglītības tehnoloģiju centrā tā atzīmējot Vispasaules Fizioterapijas dienu.
Lasīt visu

Pasaules reimatologus vieno vēlme paplašināt iespējas pacientu ārstēšanā

Dr. Med. Anna Mihailova ORTO Klīnikas reimatoloģe piedalījās vienā no ievērojamākiem saietiem reimatologu apritē – ACR/ARHP Amerikas Reimatoloģijas kolēģijas rīkotajā ikgadējā pasākumā, kas no 19. līdz 24. oktobrim notika Amerikā, Čikāgā.
Lasīt visu
1 2 3 328
SIA ''ORTO Klīnika’’ 26.01.2023. noslēdza ar LIAA līgumu Nr. SKV-TL-2023/9 par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram