Leading trauma and orthopaedics clinic in Baltics

+371 6714 4013

ORTO Klīnikas ārsti – Latvijas olimpiešu medicīnas komandā (video)

ORTO Klīnikas ārsti jau gandrīz 20 gadus ir Latvijas Olimpiskās vienības oficiālais sadarbības partneris. Klīnikas traumatologi, ortopēdi konsultē, ārstē un operē mūsu valsts izcilākos sportistus. Veiksmīga operācija ir priekšnoteikums turpmākiem sportista panākumiem.

Kādam jābūt ārstam, lai varētu strādāt ar olimpiešiem? Ko augsta līmeņa sportisti (Artūrs Plēsnieks svarcēlājs  Kārlis Pauls Lasmanis 3X3 basketbolists Mārtiņš Pļaviņš pludmales volejbolists) domā par sāpēm? Kā viņi tiek galā ar traumām un operāciju nepieciešamību?

FOTO: LOV/Mikus Kļaviņš


Jūs varētu interesēt

Gaismas piepildītu Jāņu nakti!

Jāņu naktī debess atveroties. Kas to redz, tam visas vēlēšanās piepildās.
Lasīt visu

Stipras sāpes plecā bez iemesla – sasaldētais plecs (audio)

Ja nav saprotama notikumu secība, kas novedusi pie izteiktām, mokošām sāpēm plecā un var teikt: “Sākās uz līdzenas vietas,” iespējams jāizver sasaldētā pleca jeb adhezīvā kapsulīta varbūtība. Šī problēma pēc laika izzūd tik pat neizskaidrojami kā reiz parādījusies.
Lasīt visu
1 2 3 325
SIA ''ORTO Klīnika’’ 26.01.2023. noslēdza ar LIAA līgumu Nr. SKV-TL-2023/9 par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram