Leading trauma and orthopaedics clinic in Baltics

+371 6714 4013

ORTO Klīnikas ārsti - Latvijas olimpiešu medicīnas komandā (video)

ORTO Klīnikas ārsti jau gandrīz 20 gadus ir Latvijas Olimpiskās vienības oficiālais sadarbības partneris. Klīnikas traumatologi, ortopēdi konsultē, ārstē un operē mūsu valsts izcilākos sportistus. Veiksmīga operācija ir priekšnoteikums turpmākiem sportista panākumiem.

Kādam jābūt ārstam, lai varētu strādāt ar olimpiešiem? Ko augsta līmeņa sportisti (Artūrs Plēsnieks svarcēlājs  Kārlis Pauls Lasmanis 3X3 basketbolists Mārtiņš Pļaviņš pludmales volejbolists) domā par sāpēm? Kā viņi tiek galā ar traumām un operāciju nepieciešamību?

FOTO: LOV/Mikus Kļaviņš


Jūs varētu interesēt

Mugurkaula ķirurgs ar karavīra aicinājumu

Bargs sals tuvu – 20 C, apkārt balts, dziļš sniegs, nakts, karte kompass. Tās nav orientēšanās sacensības. Tā ir zemessarga apmācības diena, kad atstāts viens mežā, negulējis tu nākamā rītā beidzot sasniedz sarkano, kartē atzīmēto punktu. Ar to nekas nebeidzas. Ir jauna diena, nākamie uzdevumi – šoreiz komandā - kopā. Bet tam pa vidu - lēciens ar drēbēm āliņģī.
Lasīt visu

Aicinājums psoriātiskā artrīta pacientiem!

ORTO Klīnika aicina pieaugušos ar akūtu psoriātisko artrītu un augstiem iekaisuma rādītājiem piedalīties starptautiskā klīniskā pētījumā!
Lasīt visu
1 2 3 303
SIA ''ORTO Klīnika’’ 26.01.2023. noslēdza ar LIAA līgumu Nr. SKV-TL-2023/9 par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram