Leading trauma and orthopaedics clinic in Baltics

+371 6714 4013

Numura tēma Ievas veselībā – sāpes sprandā (27.11.2017.)

Aktualizējot novembra sākumā Eiropas un Āzijas valstu vadošo mugurkaula ķirurgu AOSpine Rīgā notikušā simpozija tēmu –  kakla daļas mugurkaula saslimšanas un traumas, žurnāls Ievas veselība jaunajā numurā pievērsies šai problemātikai. Baltijas valstīs mugurkaula ķirurgu aprindās tā ir reti uzrunāta un Latvijā ārstniecības jomā maz praktizēta. Žurnālā lasāma saruna ar Rīgas simpozija organizētāju un vadītāju, ORTO klīnikas mugurkaula ķirurgu Arti Gulbi.

Plašajā rakstā ļoti saprotamā veidā izskaidrots, kāpēc mums rodas mugurkaula problēmas, kādas izmaiņas laika gaitā notiek mugurkaulā, mums novecojot, kā arī aplūkotas ārstniecības metodes, piemēram, augšanas faktora injekcijas, kas dabīgā veidā atjauno mugurkaula struktūras, mazina sāpes un uz laiku aptur novecošanās procesus, blokādes un manuālā terapija, fizioterapija, apkaklīšu valkāšanu un pretiekaisuma un pretsāpju ziedes un to lietošanas alternatīvas.

Izlasot, rodas sajūta, ka mugurkaula jautājumos esi jau mazliet eksperts:)


Jūs varētu interesēt

Kas nosaka ilgu mūžu pleca locītavai? (audio)

Ja Tev sāp pleca locītava, ieklausies! Šajā podkāsta sarunā ar Andreju Elksniņu - Finogejevu uzzināsi, kādēļ pie traumatologa, ortopēda sāpju gadījumā vērts doties neatliekot.
Lasīt visu

Plantārais fascīts un citi sāpīga papēža iemesli (audio)

Vai rudens apaviem ir kāda saistība ar papēža sāpēm? Kādēļ sāp papēdis? Cik noderīgas pašdiagnosticēšanā var izrādīties google konsultācijas? Kurā brīdī labāk doties pie traumatologa, ortopēda? Vai ilgstoši pieciestas papēža sāpes un to radītas izmaiņas gaitā neprovocē pārslodzi citās ķermeņa daļās un iespēju no vienas problēmas uzreiz tikt pie vairākām?
Lasīt visu
1 2 3 322
SIA ''ORTO Klīnika’’ 26.01.2023. noslēdza ar LIAA līgumu Nr. SKV-TL-2023/9 par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram