Leading trauma and orthopaedics clinic in Baltics

+371 6714 4013

LR1 lielā portretintervija ar Arti Gulbi (audio ieraksts)

Artis Gulbis ir viens no labākajiem mugurkaula ķirurgiem Latvijā, kas veicis tik sarežģītas operācijas, kuras pa spēkam vien dažiem pasaulē. Šoruden jau trešo reizi Latvijas profesionāļu prestižam nozīmīgs notikums – AOSpine mugurkaulu ķirurgu Eiropas simpozijs notiks Latvijā. Tā organizators un vadītājs ir Artis Gulbis, kurš ir oficiāls AOSpine mācībspēks un 20 gadus darbojas šajā profesionāļu apvienībā.

Dakteris Gulbis jau vairākus gadus vasaras sākumā aicina cilvēkus atradināties no ieraduma lēkt uz galvas ūdenstilpnēs, uzsverot, ka par to ir jārunā vēl pirms peldsezonas sākuma.

„Muguras smadzenes sver vien 35 gramus. Lai tās neatgriezeniski bojātu, pietiek ar nelielu sekundes daļu.” Arta ģimenē aug četri dēli un, audzinot tos, viņš pieturējies pie principa, ka puišiem jāizaug neatkarīgiem un par sevi pārliecinātiem,” atgādina Artis Gulbis.”

5. marta LR1 raidījuma Monopola portretintervija ar Arti Gulbi, ORTO Klīnikas mugurkaula ķirurgu, klausāma šeit:


Jūs varētu interesēt

Vitolda Jurkeviča portretintervija LR1

Latvijas radio raidījumā Monopols, 5. septembrī viesojās Vitolds Jurekvičs ORTO Klīnikas traumatolgs, ortopēds. Par darbu, draudzību, mūziku un sportu – sarunas atkārtojumu var noklausīties šeit:
Lasīt visu

ORTO Klīnikas komanda – dzimšanas dienas kopbilde

Tādi mēs esam kopā – ORTO Klīnikas komanda - iesoļojot 12.tajā dzīves gadā. Mūsu dzimšanas dienas bilde, kas tapa 14. jūnijā Cēsīs, Rucka muižā.
Lasīt visu
1 2 3 320
SIA ''ORTO Klīnika’’ 26.01.2023. noslēdza ar LIAA līgumu Nr. SKV-TL-2023/9 par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram