Leading trauma and orthopaedics clinic in Baltics

+371 6714 4013

Kādēļ izvēlēties traumatolga, ortopēda darbu? (podkāsts)

Ja būtu iespēja sākt visu no sākuma, tu izvēlētos studēt medicīnu un kļūt par ārstu? Kas tu būtu – sirds ķirurgs, ginekologs, psihiatrs vai traumatologs, ortopēds? 

Kādēļ jaunie ārsti mēdz minstināties un neizvēlēties traumatologa, ortopēda profesiju? Cik plaša, vai tieši otrādi – šaura – ir šī specializācija? Mīti? Priekšstati? Aizspriedumi? Vai traumatologu, ortopēdu Latvijā trūkst? 

Kā mums ORTO Klīnikā ir gājis pirmo gadu esot RSU Traumatoloģijas un ortopēdijas rezidentu mācību bāzei? Kādi traumatologi, ortopēdi mūs nākotnē ārstēs? Kāda ir rezidenta ikdiena? Kādēļ rezidentūras gadi maksimāli jāizmanto, mācoties, skatoties, piedaloties un uzsūcot vērtīgas iemaņas, zināšanas un pieredzi, nevis strādājot pēc iespējas vairāk darbos? 

Kādi pamatprincipi, vērtības un redzējums par specializācijas attīstību Latvijā ir rezidentūras vadītājam Andrejam Finogejevam? Ieklausies! – vai jums saskan?

Kur Tev noteikti jābūt 12. jūlijā plkst. 11.00, ja kaut mazliet sapņo un domā par traumatologa, ortopēda darbu?

Saruna ar Andreju Finogejevu ORTO Klīnikas traumatologu, ortopēdu, RSU Traumatoloģijas un ortopēdijas rezidentūras vadītāju klausāma:

mājas lapā: https://bit.ly/4cCbaDU

spotify: https://bit.ly/3XK9zrv

apple podcast: https://bit.ly/3WibHFT


Jūs varētu interesēt

Fiziskās sagatavotības treniņi un diagnostika (video)

Noskaties, ja:  ● Tu nodarbojies ar sportu, ● esi profesionāls sportists, ● esi bērns vai pusaudzis, kurš sporto, ● rehabilitējies pēc traumas un vēlies atgūt sportisko formu, ● sportojot, esi guvis vairākas līdzīgas traumas, ● trenējies, bet jūti, ka nekļūsti stiprāks, izturīgāks vai rezultatīvāks FIZISKĀS SAGATAVOTĪBAS TRENIŅI UN DIAGNOSTIKA ORTO KLĪNIKĀ AR JĒKABU GRINBERGU Pieraksts […]
Lasīt visu

Jāņa Viļuma ORTO klīnikas traumatologa, ortopēda portrets (03.10.2016.)

Jānis Viļums rada sajūtu, ka viņš dzīvo mazliet citā laika plaknē – tur, kur laiks iet lēnāk. Lai arī ļoti noslogots un aizņemts, viņa klātbūtne iedveš mieru. Viņš šķiet dzīvojam ārpus skrējiena. Vārds, kas izteikti raksturo Jāni Viļumu ir Pacietība.
Lasīt visu
1 2 3 328
SIA ''ORTO Klīnika’’ 26.01.2023. noslēdza ar LIAA līgumu Nr. SKV-TL-2023/9 par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram