Leading trauma and orthopaedics clinic in Baltics

+371 6714 4013

Esiet kritiski, saskaroties ar apšaubāma satura ziņām!

Šonedēļ no jauna saņemam pacientu jautājumus par brīnumlīdzekļa efektivitāti locītavu slimību ārstēšanā, kura reklāma safabricēta raksta veidā, klīst sociālajos tīklos. ORTO Klīnikas ārsti aicina: “Mīļie pacienti, lūdzu, esiet kritiski, saskaroties ar apšaubāma satura ziņām!”

Brīnumlīdzekli reklamējošais raksts “Kā ārstē sāpošas locītavas” (ОТКРЫТАЯ СЕКЦИЯ “ФАРМАЦЕВТИКА ЛАТВИИ 2020”: Как калечат людей с больными суставами), uz kuru atsaucas pacienti, radīts Krievijā.  Tajā šķietami “intervēti” trīs Latvijā vadoši savu jomu speciālisti – to vidū arī Kaspars Ruks ORTO Klīnikas mugurkaula ķirurgs. Ārsts ar sašutumu norāda, ka nekad šādu interviju nav sniedzis, bet, kas daudz būtiskāk – preparāta pārdošanai safabricētais materiāls ir pacientus dziļi maldinošs.

Ņemot vērā, ka arī mūsu klīnikas pacientu vidū ir tādi, kas atsaucas uz šo publikāciju un apsver norādītā preparāta iegādi, mēs stingi aicinām to nedarīt, jo, pirmkārt, neviena ziede nespēj izārstēt nopietnas locītavu saslimšanas, otrkārt, nezināmi, nepārbaudīti preparāti var nodarīt kaitējumu veselībai.

Apzinoties, ka šī nav vienīgā melīgā un cilvēkus maldinošā publikācija, mēs ļoti mudinām, vērtējot visa veida mazliet-neticamu informāciju, uztvert to kritiski un neļauties sevi mānīt! Vienmēr esam atvērti atbildēt uz jautājumiem, vai precizēt kāda ar traumatoloģiju, ortopēdiju, mugurkaula ķirurģiju vai reimatoloģiju saistīta fakta ticamību. Šim nolūkam pieejami mūsu konti FB un Instagram, kā arī e-pasts: office@orto.lv


Jūs varētu interesēt

Aicinām fizioterapeitus uz pavasara semināriem!

Sākam fizioterapeitu reģistrāciju četru ceturtdienu semināriem, kas notiks tiešsaistē - ORTO Klīnikas zoom.us platformā. Atkārtojam 2020. gada rudens sezonas semināru ciklu. Katru tēmu apskata divi traumatologi, ortopēdi.
Lasīt visu

Tipiskas kļūdas svaru zālē – kā no tām izvairīties

Svaru zāle, šķiet, ir vieta, kur katrs zina, kas jādara. Un tieši šī pārliecība bieži noved pie traumām – starp kurām raksturīgākās:
Lasīt visu
1 2 3 320
SIA ''ORTO Klīnika’’ 26.01.2023. noslēdza ar LIAA līgumu Nr. SKV-TL-2023/9 par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram