Leading trauma and orthopaedics clinic in Baltics

+371 6714 4013

Diskusiju diena ORTO Klīnikā!

6. decembrī veiksmīgi norisinājās ORTO Klīnikas rīkotā Diskusiju diena, kas pulcēja Latvijas traumatologus, ortopēdus un jaunos rezidentus.

Pasākums piedāvāja izglītojošas lekcijas, kā arī aktīvas diskusijas, kas veicināja gan zināšanu apmaiņu, gan padziļinātu izpratni par apskatītajām tēmām.

Liels paldies lektoriem:
♦️ Dr. Andrejam Peredistijam,
♦️ Dr. Artim Lapsiņam,
♦️ Rezidentiem Ričardam Titovam un Agitai Zariņai-Krivānei.

Paldies visiem, kas piedalījās, un īpašs prieks par jauno speciālistu aktīvo iesaisti.
Tiekamies nākamajos ORTO Klīnikas pasākumos!

Lai nepalaistu tos garām, seko mums sociālajos tīklos un uzzini pirmais par jaunākajām aktualitātēm un pasākumiem!

www.orto.lv

Kā arī iesakām piesekot un klausīties ORTOTalks podkastus:
https://www.youtube.com/watch?v=sAp-WjyAb-I
https://open.spotify.com/show/7xd72iuRkLBlBRYDan3MW3


ORTO TALKS – ORTO Klīnikas medicīnas speciālistu apvienotais kabinets PODKĀSTA formātā – vienmēr atvērts un pieejams! Mēs runājam, diskutējam, dalāmies pieredzē un cenšamies palīdzēt rast atbildes uz pacientu un kolēģu interesējošiem jautājumiem.

Foto: Edgars Krinbergs


Jūs varētu interesēt

Masāža vai vingrošana – kā pamatoti izvēlēties (audio)

Vai ticat, ka masāžā un vingrošanā pēc būtības notiek viens un tas pats? Abos gadījumos ķermenis ir labi izkustināts, apasiņots, muskuļi nodarbināti, āda tonusā. Bet, vai tā tiešām ir?
Lasīt visu

Davosā mugurkaula ķirurģi modulē nozares nākotni (02.01.2018.)

Pagājušā gadā nogalē Davosā, Šveicē ikgadējā četru dienu mācību pasākumā AOSpine Davosas kursā 2017 tikās pasaules vadošo mugurkaula ķirurģijas klīniku izcilākie ārsti un zinātnieki, lai iepazītos ar kolēģu aktuālāko pētījumu rezultātiem, klīnisko pieredzi, tehnoloģiju iespējām, diskutētu un modelētu mugurkaula ķirurģijas attīstību. Šo ārstu vidū bija arī Artis Gulbis, ORTO klīnikas mugurkaula ķirurgs.
Lasīt visu
1 2 3 339
On 26.01.2023, ORTO Klīnika SIA signed contract No. SKV-TL-2023/9 with LIAA on receiving support under the measure “Promoting International Competitiveness”, co-financed by the European Regional Development Fund. medical acupuncture; cryotherapy;
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram