Leading trauma and orthopaedics clinic in Baltics

+371 6714 4013

Anesteziologs Dr. Šetlers saņem profesoru Zariņu mācību stipendiju

Dr. Kaspars Šetlers ORTO Klīnikas anesteziologs saņēmis Latvijas Medicīnas fonda stipendiju, kas paredzēta pieredzes braucieniem ārpus Latvijas. Stipendiju piešķir ārstiem, kuri vēlas apgūt Latvijas medicīnā jaunas vai reti praktizētas ārstēšanas metodes.

“Bez šaubām ir prieks par šo iespēju!” saka Dr. Šetlers, kurš plāno rudenī doties uz Toronto Universitātes klīniku Kanādā, lai pie kolēģiem padziļināti apgūtu šauri specifiskus anestezioloģijas risinājumus.

Latvijas medicīnas fonda dibinātāji ir divi Amerikā dzīvojoši un strādājoši ārsti profesori Bertrams un Kristaps Zariņi. Jau 35 gadus fonds atbalsta jaunos un topošos Latvijas ārstus to profesionālā izaugsmē, piešķirot stipendijas mācību braucieniem uz ASV un Eiropas augstskolām, laboratorijām un slimnīcām.

Šogad mācību stipendiju saņēma astoņi topošie un astoņi – praktizējošie speciālisti.

Foto: no kreisās – ārsti – Bertrams Zariņš, Kamena Kaidaka Latviešu ārstu un Zobārstu Apvienības biroja vadītāja Latvijā un Kaspars Šetlers


Jūs varētu interesēt

Sabučojam fizioterapeitus! (08.09.2017.)

Vismīļākie sveicieni ORTO klīnikas 29 un visiem Latvijas fizioterapeitiem Vispasaules Fizioterapijas dienā! Pateicoties Jūsu zināšanām, lielajai pacietībai un ticībai iedvesmojot, tik daudzi ir atguvuši kustību spējas, mazinājuši sāpju sajūtu, iztikuši bez operācijas un atguvuši dzīvessparu pēc tās.
Lasīt visu

Priecīgus svētkus! (08.03.2017.)

Paldies, ka Jūs esat! - iedvesmojošas, skaistas un tik dažādas! Lai Jums priecīga šodiena! ORTO klīnikas vīrieši
Lasīt visu
1 2 3 328
SIA ''ORTO Klīnika’’ 26.01.2023. noslēdza ar LIAA līgumu Nr. SKV-TL-2023/9 par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram