Vakances

Vakance sterilizācijas tehniskajam darbiniekam!

Meklējam komandas biedru operāciju blokā – sterilizācijas tehnisko darbinieku, kurš ātri spētu apgūt iemaņas darbam ar dažādām sterilizācijas iekārtām, ir apveltīts ar augstu atbildības sajūtu un novērtētu iespēju strādāt klīnikā.

ORTO Klīnikā operācijas rit trīs operāciju zālēs un sterilizācijas tehniskā darbinieka uzdevums ir veikt operāciju laikā izlietoto instrumentu, mazgāšanu, dezinfekciju un sterilizāciju. Paralēli rūpīgi jāpilda instrumentu apstrādēs dokumentācija. Operāciju gaitā jārēķinās ar pietiekami lielu darba dinamiku.

Piedāvājam pilnu darba slodzi rīta vai vakara maiņā, praktiski un psiholoģiski patīkamus darba apstākļus, stabilu atalgojumu – vienmēr laikā.

Priecāsimies uzņemt savā komandā atvērtu, sirsnīgu, strādāt gribošu un atbildīgu cilvēku ar labām latviešu un vēlams vēl kādu papildus valodu zināšanām.

Ja darba iespēja ORTO Klīnikā ir ieinteresējusi, gaidīsim tavu CV un pieteikuma vēstuli līdz 1. septembrim elektroniski uz e-pastu: vakances@orto.lv  ar norādi – sterilizācijas tehniskais darbinieks

Ja abpusēji jutīsim piemērotību, darbu varēs sākt tikko būsim noslēguši darba līgumu.

Ar piemērotākajiem kandidātiem sazināsimies nedēļas laikā pēc pieteikuma termiņa beigām.

 


Meklējam palīgu operāciju blokā!

Ja tavs sapnis ir ikdienā strādāt plecu pie pleca ar operējošiem ķirurgiem, anesteziologiem un māsām, bet nav medicīniskās izglītības, iespējams, šī ir tieši tava vakance.

ORTO Klīnikas operāciju blokā meklējam darbinieku, kurš veiktu tehniskus darbus un būtu uzticams palīgs, lai operāciju bloka komanda varētu strādāt raiti.

 

Darba pienākumos ietilpst:

- palīdzēt pārvietot un pozicionēt pacientus,

- veikt izlietoto operācijas materiālu uzskaiti,

- uzturēt kārtībā dokumentāciju,

- rūpēties par operāciju un priekštelpu uzkopšanu operāciju starplaikos un to tīrību ikdienā,

- vākt un šķirot darba gaitā radušos atkritumus un veļu.

 

Piedāvājam:

  • darbu Eiropas līmeņa, šauri specializētā klīnikā,
  • 6 – 8 stundu darba noslodzi maiņās,
  • praktiski un psiholoģiski patīkamus darba apstākļus,
  • stabilu atalgojumu – vienmēr laikā un sociālās garantijas.

 

Kādu cilvēku meklējam:

Gribam piedāvāt šo vietu atbildīgam, dinamiski strādāt protošam, fiziski izturīgam un emocionāli stabilam cilvēkam ar simpātijām pret medicīnu, ar kuru bez grūtībām varētu risināt darba jautājumus un darīt to - latviešu valodā.

Ja darba iespēja ORTO Klīnikā ir ieinteresējusi, gaidīsim tavu CV un pieteikuma vēstuli līdz 17. augustam elektroniski uz e-pastu: vakances@orto.lv ar norādi – operāciju bloka tehniskais darbinieks.

Ja abpusēji jutīsim piemērotību, darbu varēs sākt tikko būsim noslēguši darba līgumu.

Ar piemērotākajiem kandidātiem sazināsimies nedēļas laikā pēc pieteikuma termiņa beigām.