APDROŠINĀŠANAS POLISES

Norēķinu kārtība

Par saņemtajiem pakalpojumiem ORTO klīnikā jānorēķinās skaidrā naudā vai ar bankas maksājumu karti. Pretī Jūs saņemsiet čeku ar pakalpojuma nosaukumu un Jūsu personas datiem. Iesniedzot čeku savai veselības apdrošināšanas kompānijai, Jūs varat saņemt atpakaļ par pakalpojumu samaksāto naudu. Lai precizētu konkrētās polises noteikumus, lūdzu, sazinieties ar savu apdrošināšanas kompāniju!

Norēķinu kārtība par Magnētisko rezonansi

Ja Jums ir veselības apdrošināšanas polise, kas sedz Magnētiskās rezonanses izmeklējuma izmaksas, saņemot šo pakalpojumu ORTO klīnikā Jums nebūs jāmaksā. Sadarbība nav noslēgta ar divām apdrošināšanas kompānijām ERGO un Baltikums. Ja Jums ir šo kompāniju polises, par Magnētiskās rezonanses izmeklējumu ORTO klīnikā jānorēķinās skaidrā naudā.

Pretī Jūs saņemsiet čeku ar pakalpojuma nosaukumu un Jūsu personas datiem. Iesniedzot čeku savai veselības apdrošināšanas kompānijai, Jūs varat saņemt atpakaļ par pakalpojumu samaksāto naudu. Lai precizētu konkrētās polises noteikumus, lūdzu, sazinieties ar savu apdrošināšanas kompāniju!