Jaunumi

Daudz laimes, Latvija! (17.11.2017.)

17.11.17.

Gaidām Valsts 99. dzimšanas dienu – ar mīlestību Latvijas svētku priekšvakarā!

                                                                                             ORTO klīnikas komanda

Lasīt vairāk...

Jaunāko medikamentu pētījumi dod cerības smagu reimatoloģisko slimību pacientiem (16.11.2017.)

17.11.17.

Anna Mihailova ORTO klīnikas reimatoloģe piedalījās vienā no ievērojamākiem saietiem reimatologu apritē – ACR/ARHP Amerikas Reimatoloģijas kolēģijas rīkotajā ikgadējā pasākumā, kas no 3. – 8. novembrim notika Amerikā, Sandjego.

Lasīt vairāk...

ORTO klīnikas anestezioloģe piedalās reģionālai anestēzijai veltītā Eiropas saietā (15.11.2017.)

16.11.17.

No 9. – 10. novembrim Telavivā, Izraēlā ORTO klīnikas Anestezioloģijas nodaļas vadītāja Agnese Ozoliņa piedalījās specializētā anesteziologu pasākumā, kas bija veltīts reģionālai anestēzijai un tās pielietošanai gan ambulatorajā ķirurģijā ( īsas operācijas, kad pacients jau operācijas dienā var doties mājās), gan veicot liela apjoma ortopēdiskas un muguras operācijas. Pasākumu rīkoja Eiropas Anesteziologu biedrība (European Society of Anesthesiology (ESA)).

Lasīt vairāk...

Turēt mugurkaula ķirurģijas latiņu pasaules līmenī (13.11.2017.)

13.11.17.

Novembra sākumā Rīgā, Radisson Blu Latvija risinājās Latvijas un Latvijas profesionāļu prestižam nozīmīgs notikums AOSpine mugurkaulu ķirurgu Eiropas simpozijs. Tas bija veltīts kakla daļas mugurkaula saslimšanām un traumām. Atšķirībā no muguras lejas daļas, kakla daļas ārstēšanā risinājumu sarežģītības un augstās precizitātes dēļ Eiropā ir ievērojami mazāk praktizējošu ķirurgu.

Lasīt vairāk...

Trešdienās ORTO klīnikas Āgenskalna filiālē pieņems traumatologs, ortopēds (09.11.2017.)

09.11.17.

No nākamās trešdienas, 15. novembra ORTO klīnikas Rehabilitācijas nodaļā Āgenskalnā pieņems traumatolgs, ortopēds Andrejs Finogejevs. Turpmāk pacientiem, kuri dzīvo Daugavas kreisajā krastā (Imantā, Zolitūdē, Ziepniekkalnā, Torņakalnā, Āgenskalnā un citos Pārdaugavas rajonos) būs iespēja konsultēties ar ORTO klīnikas ārstu sev ērtā pilsētas pusē.

Lasīt vairāk...

Vadoši mugurkaula ķirurgi mācās Rīgā (01.11.2017.)

01.11.17.

No 2. – 3. novembrim  Rīgā tiksies vadošie Eiropas un Āzijas valstu mugurkaula ķirurgi AOSpine Baltijas simpozijā, kas reizi gadā tiek organizēts kādā no dalībvalstīm. AOSpine ir pasaulē elitārākā un progresīvākā mugurkaula ķirurģijas un izpētes apvienība. Simpoziju Latvijā organizē un vada Artis Gulbis ORTO klīnikas mugurkaula ķirurgs, kurš ir oficiāls AOSpine mācībspēks un 16 gadus darbojas šajā profesionāļu apvienībā.

Lasīt vairāk...

Ja sāp locītava, pie kāda ārsta man jāiet? (27.10.2017.)

27.10.17.

Daudziem no mums ir priekšstats, ka pie traumatologa, ortopēda jāmeklē palīdzība, kad esam ko lauzuši. Tad, kad sporta, ikdienas vai novecošanās rezultātā sāp kāda locītava. Un arī,  - kad, aizvadot darbdienas pie datora vai sportojot, laiku pa laikam sāp te mugura, te celis, te gūža, te viss kopā. Ilgstošu sēdētāju un sportistu vienojošā problēma visbiežāk ir nepareiza ķermeņa muskuļu noslodze, kas rada sāpes locītavās.

Lasīt vairāk...

Laicīga zīdainīša gūžas locītavas pārbaude var glābt no operācijas (17.10.2017.)

17.10.17.

Zīdainīšus, ar aizdomām par iedzimtām gūžas locītavas problēmām (displāziju), ārstam ir jānosūta uz ultrasonogrāfijas izmeklējumu. Atšķirībā no rentgenizmeklējuma, ultrosonogrāfiski attēli  skrimšļainās struktūras. Ultrasonogrāfijas izmeklējums ir galvenā metode, lai apstiprinātu izmaiņas locītavā.

Lasīt vairāk...

Andrejs Finogejevs veic veiksmīgāko operāciju Baltijas kolēģu vidū (11.10.2017.)

12.10.17.

Oktobra sākumā Andrejs Finogejevs ORTO klīnikas traumatologs, ortopēds AO Trauma rīkotajos kursos Tallinā Risinājumi sarežģītu, daudzfragmentāru lūzumu ārstēšanā  praktiskajā nodarbībā tika atzīts par profesionālāko citu pieredzējušu kolēģu vidū.

Lasīt vairāk...

Pie mums var satikt Miku Džegeru un Deivu Gānu (22.09.2017.)

22.09.17.

Vakar, 21. septembrī gleznotājs Ritums Ivanovs savu darbu kolekciju  ORTO klīnikas telpās papildinājis ar divu pasaules slavenu mūziķu portretiem – Mika Džegera un Depeche Mode solista Deiva Gāna. Kopā ar mākslinieku ticam, ka laba kompānija vienmēr iedarbojas dziedējoši.

Lasīt vairāk...